O NÁS

Věříme, že mezi krásou a zdravím nemusíme dělat kompromisy. S tímto přesvědčením vzniká každý výrobek značky OSTĒ.

S LÁSKOU A ÚCTOU K PŘÍRODĚ

Kokosový olej je naší srdeční záležitostí a prostřednictvím našich produktů vám přinášíme to nejcennější, co do něj příroda ukryla. V produktech OSTĒ používáme olej nejvyšší bio kvality, za studena lisovaný.

Při vývoji vycházíme z předaných zkušeností a receptur asijské kultury, které přizpůsobujeme požadavkům moderní doby tak, aby vznikla co nejoptimálnější shoda s dnešními potřebami.

S OTEVŘENOSTÍ

Jsme si vědomi, že v širokém výběru kosmetických výrobků, který nám dnešní doba naštěstí nabízí, je mnohdy velmi těžké se zorientovat. Proto z úcty k vám, našim zákazníkům a našim spolupracovníkům, otevřeně přistupujeme k poskytování transparentních informací o všech produktech OSTĒ.

Proto u jednotlivých výrobků vždy najdete bližší informace k aktivním složkám i k dalším obsaženým látkám. Pokud budete nějakou informaci postrádat nebo budete-li mít jakoukoliv otázku, s důvěrou se na nás obraťte.

Jestliže budete mít čas a chuť podělit se s námi o své zkušenosti s kosmetikou OSTĒ, určitě nám napište (withlove@oste.cz). Budeme rádi za každou zpětnou vazbu, která nás posune dále.

ruce

Vyvíjíme a vyrábíme s maximální zodpovědností,
úctou a láskou.

Používáme a vždy budeme používat jen bio panenský kokosový olej.
Využíváme a vždy budeme maximálně využívat přírodní látky, v případě nutnosti využití pomoci chemické či syntetické přísady vás na tuto skutečnost vždy upozorníme a vybereme tu nejšetrnější variantu.
Společně budeme vracet zpět to, co nám příroda
a společnost dává.

Žádné naše výrobky nejsou a nebudou ani v budoucnu testovány na zvířatech.
Jsme a budeme vždy otevření k názorům našich zákazníků
a spolupracovníků.