O NÁS

Jsme česká značka clean beauty kosmetiky. Věříme, že mezi zdravím, rozumem a krásou nemusíme dělat kompromisy. S tímto přesvědčením vzniká každý výrobek značky OSTĒ.

FUNKČNÍ A ROZUMNÁ

Zakládáme si na funkčnosti přírodních složek. Naše produkty jsou založené na patentovaných aktivních látkách a bio olejích. Věříme v sílu a hodnotu kvalitního výrobku.

ZPÁTKY KE KOŘENŮM

Splynutí dvou odlišných kultur. I tohle jsme my.
Při vývoji produktů vycházíme z tradičních receptur asijské kultury, které aplikujeme na moderní požadavky dnešní doby. Díky původu naší zakladatelky Hany Phamové se v produktech promítají exotické suroviny jako jsou např. kokos a rýže, zároveň se v nich odráží české zvyky a kultura. Vzniká tak harmonické spojení dvou zcela odlišných kultur.

UDRŽITELNOST A MINIMALISMUS NENÍ TREND

V kosmetice vyznáváme zdravý přístup k udržitelnosti a minimalismus, proto také věříme, že vysoká kvalita produktů nemusí být přebíjená výstředním designem. V obalech jsme zachovali čistotu, eleganci a jednoduchost, abychom dosáhli absolutního souladu mezi produktem a obalem

S OTEVŘENOSTÍ

Jsme si vědomi, že v širokém výběru kosmetických výrobků, který nám dnešní doba naštěstí nabízí, je mnohdy velmi těžké se zorientovat. Proto otevřeně přistupujeme k poskytování transparentních informací o všech produktech OSTĒ. U jednotlivých výrobků vždy najdete bližší informace k aktivním složkám i k dalším obsaženým látkám. Pokud budete nějakou informaci postrádat nebo budete-li mít jakoukoliv otázku, rádi vše doplníme či zodpovíme.

Jestliže budete mít čas a chuť podělit se s námi o své zkušenosti s kosmetikou OSTĒ, určitě nám napište (withlove@oste.cz). Vážíme si každé zpětné vazby, která nás posune dále.

ruce

Vyvíjíme a vyrábíme s maximální zodpovědností.
Všechny produkty vznikají v České republice.
Používáme patentované aktivní látky a oleje v bio kvalitě.
Využíváme zejména přírodní látky, v případě nutnosti využití pomoci syntetické přísady Vás na tuto skutečnost vždy upozorníme a vybereme tu nejšetrnější variantu.
Žádné naše výrobky nejsou a nebudou ani v budoucnu testovány na zvířatech.
Jsme a budeme vždy otevření k názorům našich zákazníků
a spolupracovníků.

 

PROČ OSTĒ

„Chtěla jsem do samotného názvu vložit kousek ze sebe a zároveň aby název dával, pokud možno smysl. V názvu OSTĒ se prolínají pro mě dvě srdcová města. Tím prvním je město, kde jsem se narodila, a to německé město Osterburg. Své dětství a dospívání jsem prožila v Ostravě. Obě města tak pro mě mají výjimečný význam. Proto OST. Písmenko Ē na konci je spojovníkem mezi mými dvěma kulturami, českou a vietnamskou. Ve starofrancouzštině znamená oster odstranit. Moc se mi líbí ta spojitost, že v jednom slovíčku je odražená filozofie značky – odstraněno vše, co bylo zbytečné, zbytečné, prázdné ingredience, marketingová hesla nebo i samotné zbytečné produkty.“ 

Hana Phamová, zakladatelka OSTĒ