O NÁS

Věříme, že mezi krásou a zdravím nemusíme dělat kompromisy. S tímto přesvědčením vzniká každý výrobek značky OSTĒ.

S UPŘÍMNOU LÁSKOU A ÚCTOU 

Za studena lisovaný, v bio kvalitě, z udržitelných zdrojů. Jen takový kokosový olej najdete v našich produktech. S maximální zodpovědností pečlivě kontrolujeme kvalitu surovin, které používáme pro výrobu a ctíme šetrné postupy při zpracování všech ingrediencí, které jsou výhradně rostlinného původu.  Zároveň na sebe klademe vysoké nároky, proto testujeme každou šarži našich výrobků nejprve na sobě, abychom splnili ty nejvyšší standardy jakosti a na Vás je jen vychutnat si absolutní prožitek z našich produktů. Nejsou to pro nás jen prázdné fráze. Věříme v sílu kvalitního výrobku.

ZPÁTKY KE KOŘENŮM

Splynutí dvou odlišných kultur. I tohle jsme my. Při vývoji produktů vycházíme z tradičních receptur asijské kultury, které aplikujeme na moderní požadavky dnešní doby. Zakladatelka značky Hanka Phamová měla ke kosmetice vždy blízký vztah, a to zejména díky své mamince a také vietnamským kořenům. Přesto nikdy neměla ambice založit vlastní značku. Při hledání vhodné přírodní a zároveň funkční kosmetiky však nenašla nic, co by odpovídalo jejím představám. A přesně tehdy vznikla první myšlenka, přijít na český trh s ryze přírodní a funkční kosmetikou.

Hanka se nechala inspirovat svými vietnamskými kořeny a začala si pohrávat s kombinacemi dvou typických vietnamských ingrediencí, kokosem a rýží. Následovaly tři roky vyvíjení prvních produktů, jejich testování, ladění a dotváření k jejich dokonalosti.

Všechny produkty vznikají v České republice a my nemůžeme být více hrdí, že jsme tomuto, pro nás velice důležitému, závazku dostáli. Jen tak dokážeme splnit ty nejvyšší požadavky na kvalitu a zároveň si zachovat vysokou účinnost našich výrobků.

V kosmetice vyznáváme minimalismus, a proto také věříme, že vysoká kvalita produktů nemusí být přebíjená výstředním designem. V obalech jsme zachovali čistotu, eleganci a jednoduchost, abychom dosáhli absolutní harmonie mezi produktem a obalem.

S OTEVŘENOSTÍ

Jsme si vědomi, že v širokém výběru kosmetických výrobků, který nám dnešní doba naštěstí nabízí, je mnohdy velmi těžké se zorientovat. Proto z úcty k Vám, našim zákazníkům a našim spolupracovníkům, otevřeně přistupujeme k poskytování transparentních informací o všech produktech OSTĒ.

U jednotlivých výrobků vždy najdete bližší informace k aktivním složkám i k dalším obsaženým látkám. Pokud budete nějakou informaci postrádat nebo budete-li mít jakoukoliv otázku, s důvěrou se na nás obraťte.

Jestliže budete mít čas a chuť podělit se s námi o své zkušenosti s kosmetikou OSTĒ, určitě nám napište (withlove@oste.cz). Vážíme si každé zpětné vazby, která nás posune dále.

ruce

Vyvíjíme a vyrábíme s maximální zodpovědností,
úctou a láskou.
Používáme a vždy budeme používat jen bio panenský kokosový olej.
Využíváme a vždy budeme maximálně využívat přírodní látky, v případě nutnosti využití pomoci chemické či syntetické přísady vás na tuto skutečnost vždy upozorníme a vybereme tu nejšetrnější variantu.
Společně budeme vracet zpět to, co nám příroda
a společnost dává.

Žádné naše výrobky nejsou a nebudou ani v budoucnu testovány na zvířatech.
Jsme a budeme vždy otevření k názorům našich zákazníků
a spolupracovníků.

PROČ OSTĒ

„Chtěla jsem do samotného názvu vložit kousek ze sebe a zároveň aby název dával, pokud možno smysl. V názvu OSTĒ se prolínají pro mě dvě srdcová města. Tím prvním je město, kde jsem se narodila, a to německé město Osterburg. Své dětství a dospívání jsem prožila v Ostravě. Obě města tak pro mě mají výjimečný význam. Proto OST. Písmenko Ē na konci je spojovníkem mezi mými dvěma kulturami, českou a vietnamskou. Ve starofrancouzštině znamená oster odstranit. Moc se mi líbí ta spojitost, že v jednom slovíčku je odražená filozofie značky – odstraněno vše, co bylo zbytečné, zbytečné, prázdné ingredience, marketingová hesla nebo i samotné zbytečné produkty.“

Hana Phamová, zakladatelka OSTĒ